Gdzie najlepiej założyć pocztę e-mail?

Gdzie założyć pocztę e-mail? Na zdjęciu ikony maili wyfruwają z ekranu laptopa.
0
Poczta elektroniczna

Oto szybki podział, jak każdy z głównych dostawców poczty elektronicznej układają się w zakresie ich przydatności do różnych sytuacji.

Dlaczego wybór poczty elektronicznej jest ważny?

Adres e-mail to coś więcej niż tylko ładna nazwa. Ma on wiele praktycznych zastosowań. Im bardziej odpowiedni adres e-mail wybierzesz, tym większe prawdopodobieństwo, że w pełni wykorzystasz jego wartość. Aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz swój adres e-mail, ważne, aby zrozumieć, jak będzie on używany. Na przykład, jeśli Twoja firma sprzedaje produkty przez internet, upewnij się, że Twój adres e-mail jest łatwo rozpoznawalny. Nie chcesz, aby klient kliknął Twój adres e-mail, a następnie był rozczarowany, gdy kliknie link i okaże się, że adres nie prowadzi do właściwego miejsca.

Jakie są zalety i wady każdego z e-maili?

Adres Gmail ma prawdopodobnie najwięcej zalet ze wszystkich e-maili na tej liście. Największą zaletą jest to, że prawie każdy ma adres Gmail. Większość ludzi używa Gmaila jako swojego głównego adresu e-mail, więc kliknięcie na niego prawie zawsze przeniesie Cię do skrzynki odbiorczej. A jeśli ktoś jest na komputerze, adres Gmail przeniesie go na stronę Gmaila, gdzie może korzystać ze wszystkich funkcji. Jeśli ktoś jest na urządzeniu mobilnym i kliknie link Gmaila, Google automatycznie załaduje wersję mobilną. 

Wadą korzystania z Gmaila do celów biznesowych lub osobistych jest to, że od czasu do czasu możesz otrzymać trochę spamu, którego nie otrzymałbyś, gdybyś korzystał z innej usługi e-mail.

Który e-mail powinieneś wybrać dla siebie?

To wszystko sprowadza się do tego, jakie są Twoje osobiste potrzeby. Jeśli chcesz mieć adres e-mail, który wszyscy łatwo zapamiętają, możesz wybrać Gmaila. Jeśli chcesz korzystać z usługi dla swojej firmy bez konieczności kupowania własnej nazwy domeny, możesz sprawdzić Kalendarz Google. A jeśli chcesz udostępniać ludziom pliki lub używać swojej poczty e-mail do projektów biznesowych, Dysk Google może być dla Ciebie najlepszy. Możemy powiedzieć, że wszystkie te usługi są potężne i niezawodne. Świetnie nadają się zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego. Bez względu na to, którą z tych trzech usług wybierzesz, będziesz zadowolony ze swojej usługi e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *