Znak małpy symbolizujący pocztę e-mail schowany do koperty.

Każdy ma swoje własne powody do odinstalowywania aplikacji. Niektórzy mogą chcieć zwolnić miejsce na dysku, a inni usunąć aplikację, której już nie używają. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, możesz z łatwością usunąć pocztę Onetu. Musisz tylko wiedzieć, jak to zrobić. Przeczytaj zatem poniższy artykuł!

Czy można usunąć pocztę Onetu?

Byłbyś zaskoczony liczbą osób, które pytają nas: „czy możliwe jest usunięcie poczty Onet?”. Jednak zanim przystąpisz do usuwania tej aplikacji, ważne jest, aby zrozumieć, że w przeciwieństwie do odinstalowania innych aplikacji, usunięcie Onet mail nie pozostawia żadnych śladów na twoim urządzeniu. Tak więc, w skrócie, nie jest możliwe usunięcie Onet mail. Kiedy usuwasz aplikację, nie tylko jej pliki są usuwane z urządzenia. Usuwa się również pewne ustawienia i dane związane z aplikacją z telefonu. 

Jak usunąć pocztę Onet krok po kroku?

Po pierwsze, otwórz Menedżera aplikacji w swoim urządzeniu. Możesz go znaleźć na ekranie głównym swojego urządzenia lub w szufladzie aplikacji. Po otwarciu „Menedżera aplikacji” wybierz aplikację „Onet mail”. Możesz ją znaleźć w sekcji „Aplikacje” w „Menedżerze aplikacji”. Następnie naciśnij przycisk „Odinstaluj”, który pojawi się w prawym górnym rogu ekranu. 

Czy można przywrócić usunięte konto na poczcie Onet?

Jeśli wykonałeś powyższe kroki, aby usunąć Onet mail ze swojego urządzenia, to raczej nie będziesz mógł przywrócić swojego konta. Skoro na Twoim urządzeniu nie ma śladów po koncie, to nie ma możliwości jego przywrócenia. Aby upewnić się, że przypadkowo nie przywrócisz swojego konta, zaleca się wyczyszczenie danych aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *